O nas

są doświadczonym producentem urządzeń i komponentów dla przemysłu wydobywczego i energetyki. Działając na rynku od ponad 50 lat dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które procentują przy realizacji nowych projektów. Posiadamy zarówno kompetencje produkcyjne, techniczne i technologiczne ? w chwili obecnej na stanowiskach konstruktorów i technologów zatrudnionych jest blisko 30 osób.

Ponadto należymy do nielicznego grona krajowych i europejskich producentów układów przepływowych turbin parowych.

Elementy przepływowe turbin
Certyfikacja

Celem nadrzędnym Zakładów Mechanicznych WIROMET S.A. jest satysfakcja klientów. Prowadzona polityka jakości gwarantuje niezawodność naszych produktów. Zakłady Mechaniczne WIROMET uzyskały jako jedna z pierwszych firm w regionie certyfikat ISO w 1995 roku. W 2014 roku Zarząd firmy podjął decyzję o wdrożeniu w naszej spółce Systemu Zarządzania Środowiskiem oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz ich integracji z funkcjonującym Systemem Zarządzania Jakością. Działania te zostały zakończone przeprowadzonym w lutym 2015 przez TUV NORD auditem certyfikacyjnym, który potwierdził zgodność zintegrowanego systemu zarządzania z wymaganiami norm ISO 14001 oraz OHSAS 18001.

Jesteśmy obecni w Krajowej Bazie Podmiotów Gospodarki Narodowej 43H4 oraz w Natowskiej Bazie Kodów Podmiotów Gospodarki Narodowej zawartej w N-MCRL (NATO Master Catalog of References for Logistics).

Numer Location DUNS i Ultimate DUNS to: 644090920.

WIROMET S.A. jest znanym na rynku krajowym i zagranicznym doświadczonym producentem wysokiej jakości urządzeń oraz części zamiennych dla energetyki, górnictwa i innych dziedzin przemysłu.

Spółka świadczy również szeroką gamę usług przemysłowych, głównie w zakresie obróbki mechanicznej, cieplno-chemicznej oraz odlewnictwa. W bogatej ofercie znajdują się też usługi serwisowe, remontowe, narzędziowe, laboratoryjne i dokumentacyjne, a także szereg wyrobów i usług specjalistycznych realizowanych na indywidualne zamówienia.